українська російська англійська
Микола Азаров привітав збірну України з перемогою на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное
08.07.2013 | 14:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров привітав збірну України з перемогою на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді. Українська збірна виборола 16 медалей: 8 золотих, 5 срібних та 3 бронзових, зайнявши у загальнокомандному заліку 3 місце у змаганнях серед юніорів та 4 серед молоді до 23 років. Чемпіонат проходив з 27 по 30 червня 2013 року у польському місті Познань.

«Хочу вас привітати з таким вагомим результатом: 8 золотих, 5 срібних та 3 бронзових. Це серйозне досягнення українських спортсменів, українського спорту», - наголосив Микола Азаров.

За високі здобутки на Чемпіонаті Європи та вагомий внесок у розвиток українського спорту Микола Азаров вручив урядові нагороди спортсменам: Павлу Алтухову, Юрію Вандюку, Людмилі Лузан, Андрію Рибачку, Олександру Сівкову, Олегу Тарновському, Едуарду Шеметилу, Дмитру Янчуку, а також тренерам: Олександру Мостовенку та  Олексію Мотову.

Водночас Прем’єр-міністр з приємністю відзначив досягнення української веслувальниці Наталії Довгодько на XXVII Всесвітній літній Універсіаді у Казані, яка у перший день змагань завоювала золоту медаль.

Микола Азаров пообіцяв разом з Міністром молоді та спорту забезпечувати належні умови для розвитку спорту в Україні та зокрема підготовки до наступної олімпіади.

 

версія для друку