українська російська англійська
На Херсонщині з початку року 20 жінок отримали соціальну допомогу в Центрі матері і дитини
08.07.2013 | 17:08
Херсонська ОДА

На Херсонщині з початку року 20 жінок (6 вагітних жінок та 14 жінок з дітьми віком від народження до 18 місяців) отримали соціальну допомогу в Центрі матері і дитини. Про це повідомив директор Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дмитро Муценко під час обласної селекторної наради, яка пройшла під керівництвом заступника голови Херсонської облдержадміністрації Ганни Пономаренко.

Крім того, загальна кількість наданих послуг вагітнім жінкам та жінкам з дітьми віком від народження до 18 місяців, становить 3924 послуги, в тому числі:   послуги щодо оформлення державної допомоги, працевлаштування,  налагодження стосунків з родиною, навчання практичним навичкам самообслуговування тощо.

Також було зазначено, що на сьогодні у Центрі матері та дитини перебуває 9 жінок. Заклад повністю задовольняє потребу регіону в даному виді соціальних послуг.

Персонал Центру (психолог, соціальний педагог, медична сестра, адміністратор черговий та інші працівники) надає кваліфіковану невідкладну допомогу як в самому центрі так і при пологових відділеннях.

Заслухавши дане питання, Ганна Пономаренко доручила департаменту охорони здоров’я та службі у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації, обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечити координацію діяльності щодо профілактики раннього соціального сирітства та функціонування консультаційних пунктів при всіх пологових стаціонарах Херсонської області.

А також виконавчому комітету Херсонської міської ради забезпечувати діяльність Центру матері та дитини, здійснити ремонтні та відновлювані роботи з підготовки закладу до функціонування в осінньо-зимовий період.

 

версія для друку