українська російська англійська
О.Журавко триматиме на контролі ситуацію навколо бази відпочинку УТОС
08.07.2013 | 17:50
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

До Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка з офіційним листом звернулося керівництво Українського товариства сліпих з проханням допомогти у вирішенні питання, яке стосується бази відпочинку “Івушка”, розташованої в селищі Козин Київської області.

Як повідомляється у листі, Київське учбово-виробниче підприємство № 3 УТОС має базу відпочинку “Івушка”, яка будувалася у 1988 році за власні кошти підприємства. З метою відновлення споруд бази відпочинку між Київським УВП № 3 УТОС та ТОВ “Союз-Інвест” було укладено договір про спільну діяльність на основі об’єднання вкладів та оформлення його у власність в порядку і на умовах, визначених договором. ТОВ “Союз-Інвест”, отримавши у власність 4 будівлі і 0,46 га землі на базі відпочинку, через деякий час почало претендувати на усі 23 будівлі і 1,8 га землі, ігноруючи права незрячих інвалідів.

Олексій Журавко запевнив представників УТОСу в тому, що окреслене питання триматиме на постійному контролі та докладатиме всіх зусиль для встановлення справедливості щодо громадян із вадами зору.

 

 

версія для друку