українська російська англійська
На Дніпропетровщині вже оздоровлено 136 тис. дітей
09.07.2013 | 09:13
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині вже оздоровлено 136 тис. дітей, зараз у дитячих оздоровчих таборах відпочиває ще 118,5 тис. дітей. За дорученням голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова його перший заступник Анатолій Крупський особисто перевірив роботу одного з дитячих таборів Дніпропетровщини - закладу оздоровлення та відпочинку «Комунарець» у селі Могилів Царичанського району.

«Комунарець» розташований на березі найчистішої в Європі річки Орелі, в заповідному сосновому лісі. Наразі тут відпочиває більше 300 дітей віком від 7 до 17 років. «Галактика дитинства - «Комунарець», - так співається у гімні табору, який склали самі діти, так називають свою оздоровницю дівчата і хлопці, які хоч раз побували тут, почули спів птахів, вдихнули запах хвої і лісових трав, відпочили в тіні дерев або поніжилися під сонечком на пісочку біля басейну.

У оздоровчому закладі створені затишні та зручні умови для відпочинку та оздоровлення. У дитячому таборі працює комп’ютерна кімната, спеціальна аудіо-відеоапаратура для проведення концертів та дискотек. Для шанувателів кіномистецтва у «Комунарці» працює домашній кінотеатр. У таборі широка розважальна та розвиваюча програма, проводяться конкурси, працюють гуртки за інтересами.

Під час наради, яку провів Анатолій Крупський у дитячому закладі відпочинку «Комунарець» щодо ходу оздоровчої кампанії на Дніпропетровщині, було перевірено якість харчування у таборі, умови проживання та розвиваючу програму для дітей. Діти, які відпочивають у таборі, представили Анатолію Крупському виставку своїх творчих робіт «Комунарець» – країна творчості» та запросили його взяти участь у майстер-класі.

«Усміхнені дитячі очі, у яких світиться запал творчими ідеями – це найвищий критерій оцінки ефективності роботи дитячого табору. Завдання кожного центру дитячого відпочинку не просто забезпечити якісні умови для оздоровлення, а й організувати широку розвиваючу та розважальну програма», - зазначив Анатолій Крупський.

Перший заступник наголосив, що Президент України Віктор Янукович пріоритетом оздоровчої кампанії 2013 року визначив безпеку дітей і якість послуг, які вони отримують. Глава держави вимагає забезпечити дітей якісним харчуванням і лікарськими засобами, налагодити дієвий контроль за додержанням санітарно-епідеміологічних норм. Крім того значна увага має бути приділена питанням організації змістовного відпочинку дітей.

Анатолій Крупський наголосив, що на Дніпропетровщині під керівництвом Дмитра Колєснікова створюються особливі умови для ефективного відпочинку та оздоровлення дітей регіону.

В області працює 946 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в яких оздоровлюється та відпочиває майже 100 тис дітей. Зокрема, 25 позаміських дитячих закладів, в яких оздоровлюється майже 8 тис дітей, 921 дитячий заклад з денним перебуванням, в яких відпочивають 91 тис дітей. За межами області працює 29 закладів, в яких оздоровлюється 19,5 тис дітей, у тому числі 1100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Для обдарованих дітей у регіоні організовано діяльність різнопрофільних літніх шкіл з чотирма різними напрямками: еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний, науково-дослідний і кіномистецтво.

версія для друку