українська російська англійська
"Укрпошта" відкрила обмін електронними переказами зі Швейцарією
09.07.2013 | 15:20
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Між УДППЗ «Укрпошта» та Компанією «Пошта Швейцарія, Постфінанс» відкрито обмін міжнародними електронними переказами Єврожиро. Відтепер «Укрпошта» здійснюватиме обмін міжнародними електронними переказами вже з 28 країнами світу.

«Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» продовжує активно розширювати географію двостороннього обміну міжнародними електронними переказами за системою Єврожиро, яка включає в себе понад 60 банківських та поштових організацій у 49 країнах світу. Тож, громадяни України відтепер зможуть переказувати та отримувати кошти ще з однієї країни – Швейцарії. Швейцарія на сьогодні є однією з фінансово найстабільніших країн світу, і те що вона користується системою Єврожиро, свідчить про надійність та безпеку цього виду переказу» – зазначив заступник генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Геннадій Вовк.

Адресувати перекази Єврожиро можливо лише на користь фізичних осіб. На розрахункові рахунки адресатів перекази не приймаються. Максимальна сума одного переказу Єврожиро не має перевищувати 1200 євро або еквівалент цієї суми у гривнях. Термін пересилання міжнародних електронних переказів становить до двох робочих днів, залежно від режиму роботи об’єктів поштового зв’язку. Приймаються та виплачуються міжнародні електронні перекази у гривнях у будь-якому поштовому відділенні.

У виділених об’єктах поштового зв’язку перекази можуть прийматись і виплачуватись у євро за умови відсутності у сумі переказу євроцентів. Із переліком таких відділень можна ознайомитися на офіційному сайті «Укрпошти».

версія для друку