українська російська англійська
НКРЕ зобов'язала оприлюднювати інформацію щодо частки первинних джерел енергії у структурі спожитої електроенергії
09.07.2013 | 15:17
ПРЕС-СЛУЖБА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), від 30.05.2013 № 642 «Про підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії» сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 49, ст. 1765. Ця постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Ця постанова була прийнята з метою підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії та для виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Документом встановлено, що енергопостачальники зобов’язані оприлюднювати інформацію щодо частки первинних джерел електроенергії (АЕС, ТЕС, ТЕЦ, ГЕС, ВЕС, ГЕС (малі), сонячна енергія, біомаса тощо) у загальній структурі обсягу купленої постачальником електричної енергії за обсягом виробництва та у вартості (за попередній рік). Інформація повинна розміщуватися на веб-сайтах постачальників (до 20 січня) та на зворотньому боці платіжних документів або в окремих повідомленнях (до 20 лютого).

Дія цієї постанови розповсюджується на відносини між енергопостачальниками та споживачами електричної енергії (населенням і суб'єктами господарської діяльності).

Постанова зареєстрована у Міністерстві юстиції України 06.06.2013 за № 905/23437.

Також варто зазначити, що постанова № 642 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».

версія для друку