українська російська англійська
Мінсоцполітики: Профінансовано перший транш державних соцдопомог за липень
09.07.2013 | 15:36
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Завершено фінансування першого траншу державних соціальних допомог за липень. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Мущинін. За його словами, на ці потреби було спрямовано 2,91 млрд грн.

«Відповідно до затвердженого Кабміном Порядку, фінансування державних соціальних допомог відбувається до 10 числа щомісяця. У липні на ці потреби було спрямовано 2 млрд 910 млн грн. Ця сума повністю покриває подані заявки», - сказав він.

Віталій Мущинін відзначив, що найближчим часом «дитячі» гроші, допомога по малозабезпеченості, а також виплати дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства надійдуть до поштових відділень та відділень банків. «Питання своєчасності виплат державних допомог - на особистому контролі Міністра соціальної політики Наталії Королевської. На сьогодні встановлений жорсткий контроль за виконанням графіків фінансування і виплат, тому найближчими днями кошти державних допомог надійдуть для виплат», - сказав він.

За словами директора Департаменту державної соціальної допомоги, другий транш на виплату державної допомоги за липень буде перерахований до 25 числа цього місяця відповідно до чинного Порядку фінансування.

версія для друку