українська російська англійська
На Львівщині збудують 7 дитячих будинків сімейного типу
09.07.2013 | 16:07
Львівська ОДА

З метою забезпечення належних умов для проживання дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування та на виконання доручення голови обласної державної адміністрації, на території Львівської області заплановано будівництво 7 дитячих будинків сімейного типу на земельних ділянках відібраних спеціально створеною робочою групою.

На реалізацію зазначеного проекту у 2013 році передбачено виділення 5 млн. грн. із обласного бюджету та більше 1 млн. грн. – спонсорських коштів.

Зазначимо, у третьому кварталі 2013 року заплановано введення в експлуатацію 2-ох дитячих будинків – на території с. Домажир Яворівського району та  у м. Буську.

За основу будівництва обрано типовий швидкозбірний будинок, каркасного типу. Загальна площа будинку – 263 м2. На сьогодні розроблено проектна документація, виготовлено детальний план території та проект землеустрою, видано технічні умови., отримано містобудівні умови та обмеження. Ведуться будівельні роботи. Відкриття будинків у с. Домажир та м. Буськ заплановано на 24 серпня 2013 року.

 

версія для друку