українська російська англійська
У першому півріччі в аеропорту "Бориспіль" обслужили більше 3,2 млн. пасажирів
10.07.2013 | 10:35
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Рейтинг найпопулярніших напрямків з аеропорту «Бориспіль» у першому півріччі 2013 року очолили міста Москва, Відень, Тель-Авів, Амстердам, Париж. До ТОП-10 напрямків з «Борисполя» також увійшли маршрути до Франкфурта, Стамбула, Санкт-Петербурга, Анталії, Дубая.

Загалом за результатами 6 місяців поточного року в аеропорту «Бориспіль» обслужили 3 289 600 пасажирів. Тимчасове зниження активності зростання пасажиропотоку через головний аеропорт протягом звітного періоду (14%) пояснюється зменшенням обсягів перевезень у зв’язку із припиненням діяльності базового перевізника - авіакомпанії «АероСвіт» -  на фоні активної динаміки зростання пасажирських перевезень минулого року напередодні та під час проведення Євро-2012.

Наразі в аеропорту спостерігається суттєве збільшення обсягів перевезень базової авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», проводиться робота із залучення нових авіаперевізників. Зокрема, протягом півріччя до аеропорту «Бориспіль» почали здійснювати рейси нові авіакомпанії -  Air Astana, Fly Merіdiana, Fly Georgia, Авіалінії Харкова.

Нагадаємо, аеропорт «Бориспіль» розробив програму мотивації авіаперевізників, яка має на меті стимулювати відкриття нових маршрутів, розвиток далекомагістральних рейсів та  залучення лоукост-перевізників. Нині програма знаходиться на погодженні в органах державної влади.

Довідково

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим аеропортом України. На сьогодні «Бориспіль» є лідером на авіаційному ринку країни, забезпечуючи 65% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту «Бориспіль» понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення на понад 100 маршрутах по всьому світові.

Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року — у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах.

Аеропорт «Бориспіль» є базовим для авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».

 

 

версія для друку