українська російська англійська
Оголошено прийом заявок на участь у Міжнародному конкурсі диригентів ім. Стефана Турчака
10.07.2013 | 12:22
Прес-служба Міністерства культури

Міністерство культури України затвердило умови та програму Третього Міжнародного конкурсу диригентів імені Стефана Турчака, який відбудеться 20 лютого – 01 березня 2014 року в Києві.

У Конкурсі можуть брати участь оперно-симфонічні диригенти будь-якої національності, які мають спеціальну музичну освіту, та студенти вищих музичних навчальних закладів. Вік учасників до 35-ти років.

  До участі у Конкурсі не допускаються лауреати І (першої) премії попередніх Конкурсів.

  Відкриття Конкурсу, другий та третій тури відбудуться у Колонному залі імені М.В.Лисенка Національної філармонії України.

  Перший тур відбудеться у Великому залі Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.

  Концерт лауреатів Конкурсу – в Національному академічному театрі опери та балету України імені Т.Г.Шевченка.

  Конкурсні змагання забезпечує Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України.

  Заявки на участь у Конкурсі приймаються до 20 грудня 2013 року включно з поміткою «Міжнародний конкурс диригентів імені Стефана Турчака» письмово на адресу: Державний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв України; 01001, Україна, м. Київ-1, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11; та в електронному вигляді: mk@dmc-art-ukraine.org.ua .

Детально про програму та форму подання заявки можна дізнатися на сайті Міністерства культури України http://mincult.kmu.gov.ua  у розділі «Анонси заходів».

 

версія для друку