українська російська англійська
12 липня Віце-прем'єр-міністр К.Грищенко відвідає Одеську область з робочою поїздкою
10.07.2013 | 13:00
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА К.ГРИЩЕНКА

12 липня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко перебуватиме з робочою поїздкою в Одеській області. У рамках візиту Віце-прем’єр має намір відвідати «Одеську кіностудію» та взяти участь у відкритті Одеського міжнародного кінофестивалю.

Окрім того, програмою візиту передбачається відвідування Віце-прем’єр-міністром міської клінічної лікарні, обласної дитячої клінічної лікарні, Одеського національного медичного університету та Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. К.Грищенко також відвідає Національний університет «Одеська юридична академія» та дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія».

Важливою складовою програми візиту буде відвідання Віце-прем’єром одеського фармацевтичного підприємства ТДВ «ІнтерХім».

Під час відвідання підприємства К.Грищенко ознайомиться з  роботою заводу, планами керівництва щодо розширення продуктової лінійки та виробництва лікарських засобів, а також візьме участь в процедурі безкоштовної передачі ТДВ «ІнтерХім» партії таблетованого  морфіну та інших знеболювальних засобів, які виробляє підприємство, для МОЗ України для потреб невиліковно хворих.

 

Довідково:

Саме за ініціативи Віце-прем’єр-міністра К.Грищенка Уряд України проводить системну роботу щодо розширення та спрощення доступності наркотичних лікарських засобів для важкохворих.

Зокрема, в 2013 році в Україні було вперше в історії зареєстровано таблетований морфін, прийнято урядову постанову (№333 від 13.05.2013 р.), а також спеціальний наказ Міністерства охорони здоров’я (№203 від 15.03.2013 р.), якими були значно спрощені процедури використання медиками наркотичних лікарських препаратів у своїй практиці, полегшено доступ амбулаторних хворих до знеболення, особливо в сільській місцевості, де лікувальні установи та аптеки віддалені від пацієнта.

Безкоштовна передача ліків закладам охорони здоров’я - це соціальна місія, котру здійснює керівництво ТДВ «ІнтерХім» з метою підтримки хворих, які негайно потребують знеболення.

Всеукраїнська громадська організація «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» була створена 17 грудня 2010 року.  Мета організації – сприяти розвитку такої системи надання медичної допомоги в Україні, яка забезпечить гідний догляд та підтримку невиліковно хворим, удосконалення існуючого законодавства у питаннях паліативної допомоги.

За статистикою, щорічно в Україні помирають близько 700 тисяч людей. З них майже 500 тисяч потребують професійної паліативної допомоги, понад 100 тис. людей живуть з гострим та хронічним больовим синдромом.

Акредитацію ЗМІ на висвітлення візиту Віце-прем’єр-міністра К.Грищенка проводить прес-служба Одеської обласної державної адміністрації до 18:00 11 липня 2013 р. за тел.: +380 48 718 93 43.

 

 

версія для друку