українська російська англійська
Власниками цифрових підписів від Міндоходів у 2013 році стали понад 290 тис. фізичних та юридичних осіб
10.07.2013 | 14:13
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ДОХОДІВ І ЗБОРІВ

За І півріччя 2013 року за безкоштовними електронним ключами до акредитованого Центру сертифікації ключів, що діє при Міндоходів, звернулося понад 290 тис. осіб. Вони отримали 414,5 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

Як і раніше у лідерах серед клієнтів центру – фізичні особи. За перше півріччя 231,1 тис. таких абонентів отримали 269,1 тис. ключів.

Юридичних осіб зареєструвалося 59 тисяч. Вони отримали 145,5 тис. цифрових підписів.

Фахівці Міндоходів відзначають, що цифровий підпис є своєрідним захистом звітності, що надсилається «електронкою». Однак сфера застосування підпису не обмежується лише звітуванням. Платники податків також можуть укладати з іншими суб’єктами господарювання договори в електронній формі.

Отримати посилені сертифікати відкритих ключів підприємства, установи, організації та фізичні особи можуть безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На сьогодні в Україні діє 104 таких пункти.

Нагадаємо, що ключі електронного цифрового підпису дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Міністерства, а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України.

версія для друку