українська російська англійська
НКЦПФР повідомляє про динаміку реєстрації емісій цінних паперів за п'ять місяців 2013 року
10.07.2013 | 14:54
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підбила підсумки реєстрації емісій цінних паперів з січня по травень поточного року.

За словами Алли Папаіки, директора департаменту корпоративного управління і корпоративних фінансів НКЦПФР, у цей період обсяг зареєстрованих випусків акцій збільшився, проте об’єм зареєстрованих регулятором випусків облігацій підприємств - дещо зменшився порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«Підбиваючи підсумки роботи у цьому напрямі протягом п’яти місяців поточного року, ми можемо констатувати позитивну динаміку в частині емісії акцій. Так, комісія зареєструвала 56 випусків таких цінних паперів на загальну суму 17,66 млрд. грн. Порівняно з аналогічним періодом 2012 року, цей показник збільшився на 10,06 млрд. грн.», - повідомила Алла Папаіка.

Що стосується емісії облігацій підприємств, то за відповідний період було зареєстровано 82 випуски таких цінних паперів.

«Загальний обсяг зареєстрованих регулятором випусків облігацій становить 13,05 млрд. грн. У порівнянні з даними за січень-травень минулого року, цей показник незначно зменшився - на 931,34 млн. грн. Проте, оскільки за результатами попередніх місяців ми бачили позитивну динаміку, то, сподіваємося, що за підсумками року спостерігатимемо зростання об’ємів випущених і зареєстрованих корпоративних облігацій», - зазначила Алла Папаіка.

 

 

 

версія для друку