українська російська англійська
У штаб-квартирі НАТО розгорнуто фотовиставку про історію і сьогодення партнерства між Україною і Альянсом
10.07.2013 | 15:20
Прес-служба Міністерства оборони

10 липня у Брюсселі, в штаб-квартирі НАТО, відкрилась фотовиставка фоторепортера газети “Голос України” Олександра Клименка, присвячена співробітництву України і НАТО у військовій сфері. Захід є спільним проектом Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони України, Місії України при НАТО і газети “Голос України”.

«Ця фотовиставка проходить з нагоди Дня євроатлантичного партнерства, заходи з нагоди якого пройдуть в Україні 11 липня, а також Дня українських миротворців, який відзначається цього року 15 липня», – повідомив на урочистій церемонії відкриття військовий представник Місії України при НАТО генерал-майор Анатолій Петренко.

«Ці фотознімки розповідають, насамперед, про історію практичного військового співробітництва між Україною і НАТО: про участь військовослужбовців Збройних Сил України у миротворчих операціях і місіях під егідою Альянсу у багатьох регіонах світу, а також про участь наших військових у багатонаціональних військових навчаннях», – розповів автор фотовиставки, кореспондент парламентської газети “Голос України” Олександр Клименко.

Представник військового керівництва Альянсу генерал-майор Збройних сил Португалії Хосе Мануель да Сільва наголосив, що Україна відіграє вагому роль у політиці партнерства, в особливості, беручі участь в усіх операціях і місіях під егідою НАТО.

«Ці фото символічно засвідчують відданість України співпраці з НАТО, а також підтверджують високий рівень професіоналізму українських військових, який в Альянсі дуже цінують», - зазначив він.

Фотовиставка викликала жвавий інтерес серед дипломатів і військового персоналу країн-членів НАТО, а також партнерів.

версія для друку