українська російська англійська
В.Мунтіян: Україна готова до активного діалогу з Митним союзом щодо питання обмеження українського експорту
10.07.2013 | 16:26
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

Крім намірів, остаточних рішень щодо підвищення ставок мита з боку Митного союзу не приймалося, але якщо вони будуть прийняті - Україна в дискусіях та консультаціях готова відстоювати інтереси вітчизняних товаровиробників. Про це заявив Урядовий уповноважений України з питань співпраці з Російською Федерацією, державами-учасницями СНД, ЄврАзЕС та іншими регіональними об'єднаннями Валерій Мунтіян.

Він підкреслив, що прийняття антидемпінгових, компенсаційних та спеціальних заходів - це завжди питання переговорів, консультацій та дискусій. Тому питання можливого застосування Митним союзом таких заходів по відношенню до українською продукції також має обговорюватись з українською стороною.

«Як тільки буде прийнято рішення, якщо воно буде прийнято, невідомо чи Комісія за це проголосує, там є представники трьох країн, тоді з українською стороною мають провести консультації. У нас підписаний меморандум у сфері торговельних відносин з Євразійською економічною комісією», - зазначив Валерій Мунтіян.

На його думку, коли сторони в процесі консультацій донесуть одна до одної свої аргументи, буде прийняте правильне та зважене рішення.

«Ми вже сьогодні приступили до вивчення цих питань і зв’яжемось з Євразійською економічною комісією для того щоб не допустити цих заходів. Також аналогічна робота буде проведена і по лінії СОТ», - підкреслив Валерій Мунтіян.

 

версія для друку