українська російська англійська
В.Семиноженко: Емісія облігацій "Укрсвітлолізингу" дозволить залучити ресурси і пожвавить ринок світлодіодної техніки
10.07.2013 | 19:07
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Наглядова рада ПАТ «НАК «Укрсвітлолізинг» на своєму засіданні 10 липня прийняла рішення про підготовку емісії облігацій Компанії. Засідання провів голова наглядової ради «Укрсвітлолізингу», керівник Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

Загальний обсяг емісії становитиме 70 млн. грн.

Як наголосив Володимир Семиноженко, рішення наглядової ради дозволить «Укрсвітлолізингу» залучити додаткові ресурси на реалізацію проекту із впровадження сучасних світлодіодних систем освітлення вітчизняного виробництва, що, відповідно, пожвавить і реалізацію Державної програми активізації економічного розвитку на 2013-2014 роки, до якої цей проект включено.

«Зараз перед нами стоїть завдання залучити якомога більше ресурсів для виконання завдань із заміни традиційного освітлення на світлодіодне. Прийняте сьогодні рішення дозволить активізувати цей процес», - підкреслив Володимир Семиноженко.

Компанія є державним акціонерним товариством, створеним для прискореного формування ринку світлодіодних технологій та підтримки вітчизняних виробників світлодіодних пристроїв. Свою господарську діяльність Компанія розпочала в 2013 році.

У даний час Компанія активно формує портфель проектів загальним обсягом 70 млн. грн. Такі проекти базуються на інноваційних технологіях світлодіодного освітлення і передбачають модернізацію або впровадження комплексних систем освітлення на об’єктах комунальної та державної власності, спрямовану на зниження споживання електроенергії, зменшення експлуатаційних витрат, виведення з експлуатації екологічно шкідливих компонентів. Реалізація проектів матиме значний позитивний економічний та соціальний ефект, в тому числі заміщення екологічно небезпечних ламп освітлення, що містять ртуть, імпортозаміщення на національному ринку, підтримка національного виробництва світлодіодних пристроїв та супутньої техніки.

 

версія для друку