українська російська англійська
Микола Азарова: За парламентські канікули Уряд підготує низку актуальних законопроектів
11.07.2013 | 11:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

До початку планерних засідань Верховної Ради, які відновляться у вересні, Уряд має ґрунтовно підготуватися. За час парламентських канікул Кабінет Міністрів повинен підготувати до розгляду в Парламенті низку законодавчих актів, спрямованих на структурні перетворення в економіці і соціальній сфері, на європейську інтеграцію України. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду 11 липня 2013 року.

Він наголосив, що пріоритетним завданням Уряду залишається прийняття законопроектів, пов’язаних з удосконаленням виборчого законодавства, реформуванням системи правосуддя та правоохоронних органів, а також законопроектів, спрямованих на боротьбу з корупцією та поліпшення бізнес-клімату в нашій країні.

«Чимало з цих законопроектів вже узгоджено з європейськими інституціями, зокрема з Венеціанською комісією та Європейською комісією. Після остаточного опрацювання вони будуть внесені до Верховної Ради і, сподіваюсь, будуть ухвалені парламентом у вересні-жовтні, до Вільнюського саміту», - заявив Микола Азаров.

Крім того, Уряд розраховує також на прийняття вже на початку наступної, третьої, сесії Верховної Ради, низки законопроектів, спрямованих на розвиток підприємництва та залучення іноземних інвестицій, зокрема:

- «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків»;

- «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання залучення інвестицій»;

- «Про державну допомогу суб'єктам господарювання»;

- «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів.

«Вимагаю від усіх керівників міністерств і відомств, які є відповідальними за підготовку першочергових законопроектів: супроводжувати їх потрібно безперервно. Навіть під час парламентських канікул. Залучайте до цієї справи громадськість і пресу, щоб громадська думка, інтереси суспільства були головним аргументом у законодавчій діяльності, а не політичні амбіції», - підсумував Прем’єр-міністр.

 

версія для друку