українська російська англійська
Микола Азаров: Переможці Універсіади - головний кадровий резерв України на майбутню Олімпіаду
11.07.2013 | 12:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Українські переможці 27-ї Універсіади в Казані - головний кадровий резерв України на майбутню Олімпіаду, наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 11 липня 2013 року.

За його словам українські спортсмени під час Універсіади показали досить високий рівень підготовки.

«У скарбничці наших спортсменів уже є шість золотих медалей, які завоювали для України Наталя Довгодько, Ольга Харлан, Ганна Титимець, Віктор Кузнєцов, Дмитро Митрофанов і Олександр Гвоздик. Всі відомі імена, до речі. А також 13 срібних і 18 бронзових нагород. Наша збірна після п’ятьох днів змагань займає 5 місце в командному заліку», - підкреслив Микола Азаров.

Він зазначив, що в Україні всі вболівають за наших співвітчизників і бажають їм нових перемог і рекордів. «Тим більше, що треба пам’ятати: ті, хто пройшов школу Універсіади – це наш головний кадровий резерв на майбутню Олімпіаду», - додав Прем’єр-міністр.

При цьому він звернувся до представників ЗМІ з проханням поінформувати про такі успіхи українських спортсменів громадськість.

«Українці повинні знати про досягнення наших спортсменів. Я сам особисто проконтролюю. Мені цікаво, які канали розкажуть про це, а які замовчать і будуть показувати помиї», - наголосив Микола Азаров.

 

 

версія для друку