українська російська англійська
О. Вілкул: Всім постраждалим внаслідок аварії на автодорозі М-19 сполученням Луцьк-Ковель надана необхідна медична допомога
11.07.2013 | 14:05
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

За дорученням Президента України Віце-прем'єр-міністр  Олександр Вілкул прибув на місце аварії, яка сталася 11 липня о 7:25 на автодорозі М-19 сполученням Луцьк-Ковель у районі села Воля-Любитівська Ковельського району Волинської області.

За попередніми даними, в результаті аварії, загинуло 8 людей (з них одна дитина – громадянин Республіки Білорусь, 2000 р.н.), 31 людина (з низ 16 дітей) – травмована.

«Оперативно протягом 10 хвилин до місця ДТП прибули рятувальні служби та карети швидкої допомоги. Потерпілих госпіталізували до Ковельської центральної районної лікарні, з них 22 громадянина Республіки Білорусь та 9 громадян України. Потерпілим надається кваліфікована медична допомога. Решту учасників аварії доправлено до міста Ковеля у санаторій матері та дитини «Турія», де організовано тимчасове перебування та медичний нагляд. Із потерпілими працюють психологи. Медзаклади забезпечені всіма потрібними медикаментами та обладнанням. Ситуація знаходиться під контролем Уряду», - сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що наразі 5 травмованих знаходиться у стабільно важкому стані. Уже проведено 2 операції та 3 ще тривають.

«Ми вже зв'язалися з Посольством Білорусі в Україні і з Мінськом. Очікуємо прибуття працівників Посольства і представників Республіки Білорусь», - сказав Віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що в одному з автобусів, який здійснював перевезення громадян Республіки Білорусь на відпочинок до Болгарії їхало 52 людини, з них 40 підлітків віком до 16 років, 10 дорослих та 2 водії – громадяни Болгарії. Другий автобус перевозив пасажирів за маршрутом Луцьк-Шацьк, у якому знаходилося 20 осіб.

Для проведення аварійно-рятувальних робіт було залучено два відділення пожежно-рятувальних підрозділів державних пожежно-рятувальних частин №4 та №19. До роботи з постраждалими залучено психологів УДСНС України у Волинській області.

Обставини ДТП, інформація про загиблих та травмованих уточнюється.

На місці ДТП працює слідчо-оперативна група УМВС, УДАІ УМВС, прокуратури, оперативна група УДСНС України у Волинській області.

 

 

версія для друку