українська російська англійська
Затверджено зміни до Порядку подання і розміщення інформації торговцями і біржами
11.07.2013 | 14:14
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила рішення «Про внесення Змін до Рішення Про порядок подання та розміщення інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів торговцями цінними паперами та фондовими біржами» на плановому засідання регулятора.

За словами розробників документу, внесені зміни стосуються розкриття інформації торговцями цінними паперами. У зв’язку із зверненням до Комісії асоціацій, що об'єднують банки та професійних учасників ринку, було вирішено змінити структуру додатка 1 «Інформація про всі вчинені торговцем цінними паперами поза фондовою біржею правочини щодо емісійних цінних паперів». Так, було запропоновано не розміщувати інформацію щодо торговця, який подає інформацію, в складі даних, що публікуються в загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії. Найближчим часом оновлена версія документа буде подана на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Рішення було розроблено відповідно до пункту 10 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», частини 10 статті 17 та частини 3 статті 23 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок».

Регулятор відповідно до потреб часу та побажань ринку актуалізує та удосконалює нормативну базу в частині публікації звітних даних. За останній час Комісією було розроблено та впроваджено ряд нормативно-правових актів, які регулюють надання та розміщення інформації в базі від професійних учасників фондового ринку.

 

 

версія для друку