українська російська англійська
12 липня Голова Укртрансінспекції розповість про перші результати габаритно-вагового контролю на дорогах
11.07.2013 | 14:24
Прес-служба Міністерства інфраструктури

12 липня об 11:00 відбудеться брифінг Голови Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Євгена Пронченка на тему: «Габаритно-ваговий контроль на дорогах України: практична реалізація та перші результати».

Територіальні підрозділи Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті разом з представниками Укравтодору та Державтоінспекції з 1 квітня поточного року посилено перевіряють вантажівки за допомогою 38 пересувних вагових комплексів та 1 стаціонарного, які знаходяться на балансі ДАК «Автомобільні дороги України». Перевірки проводяться у Вінницькій, Волинській, Дніпровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Херсонська, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій областях та в Криму.

Також Голова Укртрансніспекції прокоментує ситуацію щодо габаритно-вагового контролю у Кіровоградській області.

Нагадаємо, 26 червня 2013 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні».

А 19 червня 2013 року, Уряд схвалив проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху». Відповідно до цього проекту нормативного акту підвищується відповідальність за порушення правил проїзду великогабаритних (великовагових) транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, а також значно ширшими стають повноваження ДАІ та Укртрансінспекції при здійсненні габаритно-вагового контролю.

 

До уваги представників ЗМІ!

 

Збір журналістів о 10:30 у холі будівлі Міністерства інфраструктури України (проспект Перемоги, 14).

Акредитація обов’язкова за тел.: 351-40-44.

 

версія для друку