українська російська англійська
Найбільший авіаперевізник Emirates у січні 2014 р. розпочне рейси до "Борисполя"
11.07.2013 | 15:10
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ

Між аеропортом «Бориспіль» та найбільшою авіакомпанією міжнародного сполучення Emirates досягнуто домовленостей про початок здійснення рейсів до столиці України.

Перший рейс авіакомпанії до «Борисполя» відбудеться 16 січня 2014 року. Рейси виконуватимуться щодня на літаках Airbus А340-500. Обслуговування пасажирів здійснюватиметься в салоні із трикласовим компонуванням – перший клас, бізнес-клас, економ-клас. Це перша авіакомпанія, яка надасть можливість пасажирам України під час повітряної подорожі скористатися послугами першого класу.

Літаки авіакомпанії Emirates - Airbus А340-500, які виконуватимуть рейси до «Борисполя» -  обладнані 12 розкішними особистими апартаментами (suites) у першому класі, 42 комфортабельними місцями в бізнес-класі, економ-клас має 204 місця. Сервіс на борту цієї авіакомпанії є винятковим за рівнем обслуговування та асортиментом пропонованих послуг.

«Залучення далекомагістральних перевізників – складний процес, адже їхній розклад затверджується на 2-3 роки наперед, - зауважив комерційний директор аеропорту «Бориспіль» Олексій Смотров. -  Ми змогли вирішити це питання, тому вже із січня наші пасажири матимуть змогу скористатися послугами авіакомпанії Emirates. Наразі менеджмент підприємства продовжує працювати над питанням залучення нових потужних авіаперевізників. Сподіваємося, що профільне Міністерство якомога швидше затвердить програму мотивації авіакомпаній, яка дозволить залучити ще більше відомих авіакомпаній, стимулюватиме відкриття нових маршрутів, розвиток далекомагістральних рейсів, що надасть українцям нових можливостей для подорожей по всьому світові». 

Щоденний рейс ЕК 171 буде відправлятися з Дубая о 17:15 і прибувати до «Борисполя» о 20:35 годині того ж дня. Зворотній рейс буде виконуватися з  Києва о 21:10 і прибувати до Дубая о 4:55 наступного дня.

«Ми очікуємо, що Дубай стане популярним напрямком для наших клієнтів в Україні, що сприятиме розвитку нових можливостей в бізнесі та туризмі», - зазначив старший віце-президент Emirates із комерційних питань в Західному регіоні Х'юберт Фреч.

Нагадаємо, за результатами першого півріччя Дубай увійшов до десятки ТОП-напрямків з аеропорту «Бориспіль».

Довідка

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим аеропотом України. На сьогодні «Бориспіль» є лідером на авіаційному ринку країни, забезпечуючи 65% пасажирських авіаперевезень України. За результатами 2012 року, аеропорт обслужив 8,5 млн пасажирів. З аеропорту «Бориспіль» понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення на понад 100 маршрутах по всьому світові. Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року – у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах. Аеропорт «Бориспіль» є базовим для авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України». 

Авіакомпанія Emirates, за інформацією Міжнародної Асоціації повітряного транспорту (IATA), протягом кількох років зберігає статус найбільшого авіаперевізника міжнародного сполучення. Emirates експлуатує авіапарк, що складається з широкофюзеляжних літаків.

версія для друку