українська російська англійська
У Криму реконструюють вуличне освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій
11.07.2013 | 14:54
РАДА МІНІСТРІВ АРК

Рада міністрів Криму схвалила проект цільової програми «Світлий Крим» на 2013-2017 роки. Відповідне рішення ухвалене на засіданні кримського уряду 11 липня.

Голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов повідомив, що програма передбачає використання енергозберігаючих технологій у вуличному освітленні і матиме високий соціальний та економічний ефект: «Крим необхідно висвітлити, нам пора закінчувати з тим, що багато кримських міст і селищ у вечірній час залишаються без світла. З використанням сучасних технологій, застосуванням світлодіодних джерел, які мають набагато меншу енерговитратність, я думаю, ми це завдання виконаємо і при цьому зекономимо бюджетні кошти на оплату освітлення старими джерелами».

Реалізувати програму пропонується в два етапи. На першому етапі проведуть інвентаризацію установок вуличного освітлення. У тому числі планується створити електронну карту і базу даних із переліком елементів та їх основних характеристик. Другий етап передбачає відновлення і модернізацію вуличного освітлення, а також установку автоматизованої системи управління зовнішнім освітленням.

Орієнтовний обсяг фінансування програми становить 376,8 млн грн. Фінансування планується здійснювати за рахунок кредитних коштів під державні гарантії.

 

версія для друку