українська російська англійська
Р.Демченко взяв участь у Дні євроатлантичного партнерства
11.07.2013 | 15:05
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

Перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко взяв участь у Дні євроатлантичного партнерства

У своєму вітальному слові до учасників заходу Руслан Демченко відзначив взаємовигідний характер співробітництва між Україною та НАТО. Перший заступник Міністра підкреслив, що у Посланні Президента України Віктора Януковича про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2013 році окремо відзначено важливість тісної співпраці із впливовими міжнародними структурами безпеки субрегіонального, регіонального та глобального рівнів як про гарантію національної безпеки нашої держави в сучасному світі.

«У цій формулі викладений зміст як стану, так і перспектив нашого партнерства в тому числі і з Північноатлантичним Альянсом, яке ми розвиваємо на засадах законодавчо-визначеного позаблокового статусу України», - наголосив Руслан Демченко.

У виступі було також зазначено, що Україна є єдиною з числа країн-партнерів Альянсу, яка бере участь в усіх поточних міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки під проводом Альянсу. Водночас, Україною та НАТО спільно реалізуються проекти в інших сферах - науково-технічній, подолання нових викликів та загроз, планування при надзвичайних ситуаціях та захисту довкілля.

Захід, який відбувається в приміщенні Дипломатичної академії України при МЗС, організовано Центром інформації та документації НАТО в Україні спільно з Громадською лігою Україна-НАТО під патронатом Міністерства закордонних справ України.

У Дні євроатлантичного партнерства беруть участь акредитовані в Україні посли Канади, Фінляндії, Республіки Корея, представники дипломатичного корпусу, штаб-квартири НАТО, органів виконавчої влади України, неурядових організацій, незалежні експерти.

 

версія для друку