українська російська англійська
В "Укрзалізниці" утворено штаб для координації перевезень зернобобових та продуктів їх переробки
11.07.2013 | 15:40
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Для координації діяльності залізниць України при організації перевезень зернобобових та продуктів їх переробки у Державній адміністрації залізничного транспорту України 8 липня створено спеціальний штаб.

Його робота сприятиме забезпеченню транспортування врожаю 2013 року, удосконаленню взаємодії залізниць із відправниками та одержувачами вантажу, оперативному вирішенню невідкладних питань.

Чим раніше надходитиме інформація про вантаж, що планується до перевезення, тим оперативніше працівники залізниць зможуть організувати забезпечення навантаження та перевезення, адже іноді вагони чекають по кілька діб на вивантаження через неможливість елеваторів вчасно прийняти чи переробити вантажі.

Робота штабу також сприятиме забезпеченню вимог Меморандуму на підтримку зернового  сектору України, який підписано між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та Українською зерновою асоціацією у лютому минулого року терміном на три роки.

Згідно з меморандумом «Укрзалізниця» має зобов’язання створювати рівні умови конкуренції між експортерами та іншими учасниками зернового ринку, а Українська зернова асоціація у співпраці із «Укрзалізницею» здійснює роботу щодо поліпшення відправниками якості планування перевезень зерна на експорт, налагодження рівномірного навантаження та вивантаження зерна упродовж місяця тощо.

Загалом за 6 місяців 2013 року залізничним транспортом перевезено 8,3 млн тонн зерна.

версія для друку