українська російська англійська
Уряд вжив додаткових заходів для будівництва нового комплексу "Охматдиту"
12.07.2013 | 10:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України вжив додаткових заходів для будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Відповідне рішення Уряд прийняв на своєму засіданні 11 липня 2013 р.

Так, Кабінет Міністрів доручив Укрєвроінфрапроекту разом з Мінфіном і Мінекономрозвитку активізувати роботу з державними банками щодо залучення коштів у сумі 750 млн. грн. під державні гарантії для фінансування безперебійного виконання робіт з будівництва нового сучасного комплексу «Охматдиту».

Враховуючи суспільний резонанс навколо будівництва і фінансування нового комплексу «Охматдиту», це питання Прем’єр-міністр України Микола Азаров тримає на особистому контролі. Зазначимо, що саме Глава Уряду є головним ініціатором і послідовним контролером зведення нового корпусу лікарні, тому забезпечення безперебійного фінансування для нього є принциповим.

З 2011 року будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» профінансовано у сумі 340,48 млн. грн., які освоєно в повному обсязі, у тому числі в 2013 році – 95 млн. грн.

Крім того, 3 липня 2013 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження № 472-р «Про перерозподіл деяких видатків та передачу бюджетних призначень, передбачених у 2013 році Міністерству фінансів», відповідно до якого на ці цілі було додатково виділено 50 млн. грн.

 

версія для друку