українська російська англійська
Хмельницька АЕС отримала сертифікати на систему менеджменту згідно із міжнародними стандартами
12.07.2013 | 11:20
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Нещодавно у ВП «Хмельницька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» було проведено сертифікаційний аудит з метою обстеження системи управління ХАЕС на відповідність вимогам міжнародних стандартів управління: ISO 9001:2008 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до систем управління якістю) та ISO 14001:2004 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до системи екологічного менеджменту).

У рамках програми аудитори ТОВ «ТЮФ Норд Україна» ознайомилися з відповідною документацією основних цехів та підрозділів Хмельницької АЕС та здійснили аналіз впровадження даних стандартів на робочих місцях.

За результатами перевірки аудиторська група ТОВ «ТЮФ Норд Україна» рекомендувала TÜV Nord Cert видати сертифікати відповідності системи управління ВП ХАЕС вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008 Quality Management Systems - Requirements та ISO14001:2004 Environmental Management Systems - Requirements With Guidance For Use.

Сьогодні Хмельницька АЕС отримала такі сертифікати із відповідних стандартів управління: ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004, які  мають термін дії три роки.  Після закінчення цього терміну буде проведено повторний аудит.

Довідка. ISO (International Organization for Standardization) – Міжнародна організація із стандартизації. З 1946 року ISO розробляє технічні стандарти фактично за всіма напрямками бізнесу, галузями промисловості та технологіями. У відповідності до ст. 2.1 уставу ISO метою цієї організації є «сприяння розвитку стандартизації у світовому маштабі для полегшення міжнародного товарообміну і взаємодопомоги, а також для розширення співпраці в інтелектуальній та науковій галузі, технічній і економічній діяльності». В структурі ISO функціонує ряд технічних комітетів в різних галузях промисловості та сферах діяльності.

версія для друку