українська російська англійська
Розроблено вимоги до аудиторського висновку при реєстрації випуску акцій та їх розміщенні
12.07.2013 | 11:40
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила проект рішення «Про затвердження Вимог до аудиторського висновку, що подається до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку при реєстрації випуску, випуску та проспекту емісії окремих видів цінних паперів та звіту про результати розміщення акцій (крім цінних паперів інститутів спільного інвестування. Документ був розглянутий і прийнятий на засіданні регулятора 9 липня 2013 року.

За словами Максима Лібанова, директора департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР, у документі визначені основні вимоги до формату та структури аудиторського висновку щодо річної та проміжної фінансової звітності. Комісія розраховує, що нормативний акт сприятиме розкриттю достовірної фінансової інформації, що подається учасниками ринку, - так, за новими вимогами, форма і зміст звітності повинні відповідати вимогам МСА (Міжнародним стандартам аудиту). Це має сприяти підвищенню прозорості емітентів, що є дуже важливим для інвесторів та для всього фондового ринку в цілому.

Додамо, що проект рішення розроблено відповідно до чинного законодавства, зокрема, відповідно до пункту 15 частини другої статті 7, пунктів 8 та 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», Закону України «Про аудиторську діяльність».

Незабаром документ буде розміщено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі матимуть можливість ознайомитися з ним.

версія для друку