українська російська англійська
ЖКГ Донецької області активно готується до зими
12.07.2013 | 12:54
ДОНЕЦЬКА ОДА

Понад 138 млн грн. вже витрачено на Донеччині на підготовку об’єктів житлово-комунального господарства до майбутнього опалювального сезону. Наразі в області активно ремонтують житловий фонд, системи опалення та водопровідно-каналізаційне господарство.

Так, із 1995 запланованих до ремонту котелень регіону станом на 10 липня відповідні роботи проведені на 999 об’єктах. Значно зекономити енергоресурси та підвищити коефіцієнт корисної дії теплового господарства області дозволить капітальний ремонт котлів. Наразі їх вже відремонтовано 40 із 78 запланованих.

З майже 4 тис. км теплових мереж, що увійшли до плану ремонту цього року, вже підготовлено половину.

Триває робота і з ремонту теплових пунктів області – з 269 запланованих підготовлено майже 50 відсотків.

Активно формуються запаси палива для котелень Донеччини. На сьогодні в області заготовлено 25,5 тис. тонн вугілля та близько 700 тонн рідкого палива.

Одним з основних етапів підготовки до опалювального сезону є проведення робіт в житловому фонді. Наразі із запланованих 22397 будівель підготовчі роботи завершені у 11347. Тут виконано заміну або ремонт систем опалення, гарячого та холодного водопостачання.

Традиційно влітку ремонтуються і дорожня мережа. Із запланованих 420 тис. квадратних метрів автошляхів наразі оновлено половину.

Також задля забезпечення належного функціонування автодоріг області в зимовий період в регіоні заготовлено понад п’ять тисяч тон посипного матеріалу при плані десять тисяч. Підготовлено 311 одиниць спецтехніки з 557 запланованих.

Всього ж в рамках  підготовки до нового опалювального сезону в регіоні мають витратити майже 273 мільйони гривень з різних джерел фінансування.

Підготовка об’єктів ЖКГ до роботи взимку перебуває на постійному контролі облдержадміністрації. Тут під головуванням заступника губернатора Валерія Лукашенка створено робочу групу, яка контролює хід відповідних робіт.

версія для друку