українська російська англійська
Укртрансінспекція обладнає усі вагові комплекси системами відеонагляду
12.07.2013 | 13:05
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Укртрансінспекція здійснює габаритно-ваговий контроль вантажівок відкрито та прозоро. У цьому можуть переконатися усі бажаючі перевізники, взявши участь у процесі перевірки Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті, Укравтодором та Державтоінспекцією.

Про це сьогодні, 12 липня, під час брифінгу в Мінінфраструктури повідомив Голова Укртрансінспекції Євген Пронченко.

А щоб робота співробітників контролюючих органів стала ще відкритішою, Укртрансінспекція планує встановити на наявних 38 пересувних та одному стаціонарному вагових комплексах системи відеонагляду.

«Найближчим часом ми спробуємо усі 39 вагових комплексів оснастити відеонаглядом - для того, щоб інформація зафіксована у процесі здійснення функцій контролю – це стосується і безпосередньо дій співробітників Укртрансінспекції та ДАІ під час перевірки і самої перевірки транспортних засобів – була доступною», - сказав Євген Пронченко.

Голова Укртрансінспекції зазначив, що перевіркам підлягають абсолютно усі транспортні засоби, які здійснюють комерційні перевезення вантажів: як малого та середнього бізнесу, так і великих приватних і державних підприємств, тож жодних винятків під час контролю немає.

версія для друку