українська російська англійська
Чергове засідання українсько-російського Комітету з питань економічного співробітництва відбудеться у кінці вересня-на початку жовтня
12.07.2013 | 15:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Чергове засідання Комітет з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії відбудеться у кінці вересня-на початку жовтня поточного року. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Сочі (РФ) за результатами робочої зустрічі з Головою Уряду Російської Федерації Дмитром Медведєвим.

«Ми домовилися, що засідання міжурядового Комітету з питань економічної співпраці українсько-російської міждержавної комісії, яка діє під головуванням президентів України і Росії, ми проведемо у кінці вересня – на початку жовтня, - сказав Микола Азаров. – А до цього часу ми дамо доручення відповідним міністерствам і відомствам з усіх питань, які ми сьогодні обговорювали, підготувати проекти рішень і максимально погодити позиції».

У цілому Прем’єр-міністр України Микола Азаров позитивно оцінив робочу зустріч із Дмитром Медведєвим, під час якої вдалося знайти порозуміння з багатьох питань.

«Наші думки збігаються: необхідно частіше зустрічатися і у дружній атмосфері обговорювати всі проблеми, які виникають, намагатися знаходити взаємовигідні рішення. Ми просунулися практично з усіх питань, які обговорювали», - наголосив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що на сьогоднішній зустрічі обговорювалися питання співпраці в енергетичній галузі, зокрема щодо закачування та транзиту російського газу. Також сторони торкалися питань активізації співробітництва в інноваційній, космічній сферах, у галузі авіабудування. Так, було досягнута домовленість щодо відновлення серійного виробництва літаків АН-124, спрощення митних і прикордонних процедур у пасажирських поїздах тощо.

За словами Глави українського Уряду, сторони обговорили суперечливі питання в українсько-російських торгово-економічних відносинах.

 Він зазначив, що сторони обговорили підготовку до візиту в Україну Президента РФ Володимира Путіна для участі у заходах із святкування 1025-ліття Хрещення Київської Русі.

«Я задоволений результатами зустрічі, вона була корисною, і відбувся надзвичайно конструктивний обмін думками», - наголосив Микола Азаров.

Він зазначив, що у сторін нарешті з’явилося вміння знаходити гнучкі рішення у чутливих питаннях, і це необхідно розвивати.

 

версія для друку