українська російська англійська
Луганщина з початку року перерахувала до держбюджету понад 4 млрд грн податкових та митних платежів
12.07.2013 | 16:10
ЛУГАНСЬКА ОДА

У 2013 році до зведеного бюджету України від Луганщини надійшло понад 4 млрд грн податкових та митних платежів. Це на 60 млн грн, або на 10% більше, ніж за шість місяців 2012 року.

До місцевих бюджетів перераховано понад 1,8 млрд грн, на 102 млн грн більше порівняно з січнем-червнем минулого року.

Про це заявив керівник Головного управління Міндоходов в Луганській області Олександр Антіпов

Він підкреслив, що ці показники забезпечені не за рахунок посилення фіскального тиску на бізнес, а, в першу чергу, завдяки розвитку електронних сервісів, підвищення рівня обслуговування платників, спрощення ведення бізнесу, інтеграції податкової та митної служб, в результаті якої створена ризикоорієнтована система, спрямована на попередження ухилення від сплати податків.

Олександр Антіпов також зазначив, що в результаті об’єднання податкового і митного аудиту у фахівців Міндоходов з’явилася унікальна можливість контролювати фактичний рух товарів від кордону до кінцевого покупця, виявляти, на якій ділянці відбувається мінімізація податків і своєчасно припиняти ці факти.

«Впроваджуються такі інноваційні інструменти, як постаудит, електронне декларування, спрощуються митні процедури, зменшується час на оформлення товарів і одночасно підвищується ефективність митного контролю»,– зазначив Олександр Антіпов.

версія для друку