українська російська англійська
Центр ДЗК опановує новітні космічні технології та обладнання
12.07.2013 | 18:15
Прес-служба Держземагентства України

У рамках колегії ДП “Центр державного земельного кадастру” представники однієї із іноземних компаній-лідерів на світовому ринку геодезичного та вимірювального обладнання вперше в Україні презентували та продемонстрували виробничі можливості новітніх геодезичних приладів та прийняли участь в обговоренні питань щодо впровадження сучасних технологій проведення геодезичних вимірювань.

Обладнання швейцарської  компанії зацікавило керівників Центру ДЗК, регіональних філій Центру ДЗК та Інституту землеустрою. Під час тестування виробники обладнання представили нагоду українським фахівцям протестувати обладнання. Новітні  космічні технології та обладнання давали змогу за лічені секунди визначити координати точок і відразу передати дані до офісу для виготовлення відповідної документації. Новітні прилади, на думку генерального директора ДП “Центр державного земельного кадастру” Андрія Тарнопольського, дозволятимуть Центру ДЗК заощадити час, пальне, моторесурси і бути  конкурентноспроможними на ринку.

Технічні можливості запропонованого обладнання дозволяють по-перше забезпечити якісний результат під час виконання робіт із землеустрою та кадастру, по-друге під час встановлення реальної ситуації на місцевості з’являється можливість виявити та виправити помилки в існуючих даних Державного земельного кадастру, скоротивши терміни та зменшивши собівартість робіт.

Нині серед пріоритетних завдань, що поставлені керівництвом держави перед Держземагентством, є проведення інвентаризації земель по всій території України та поліпшення якості даних Державного земельного кадастру. Використання сучасних технологій при здійсненні геодезичних зйомок допоможе землевпорядникам виконати чітко та у стислі  терміни цей величезний об’єм робіт за кращими  світовими стандартами.

 

версія для друку