українська російська англійська
У Сімферополі організують міжрегіональну конференцію з бібліотечних інновацій
13.07.2013 | 10:16
Рада міністрів АРК

17 — 18 липня на базі Універсальної наукової бібліотеки ім. І.Я. Франка пройде міжрегіональний ярмарок і конференція «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє».

Організатори заходу — Міністерство культури АРК, Програма «Бібліомост» і КРУ «Універсальна наукова бібліотека ім. І.Я. Франка».

Для гостей і учасників ярмарку підготовлена спеціальна програма. Відбудуться флешмоби «Скажи книзі «Так!» і «Будь на хвилі», бібліокроссінг «Магія книги», акції «Почитаємо – пограємо» для юних читачів, виставка «Місто майстрів». Будуть представлені вироби народної творчості та продукція кримських видавців, презентований літературно-художній журнал «Крим», майстер-клас з ебру навчить старовинному тюркському виду мистецтва живопису по воді.

У рамках заходу пройде підведення підсумків конкурсу бібліотечного відео «БібліоКіноФест 2.0» і нагородження переможців. Впродовж двох днів працюватиме конференція у форматі «Пошук майбутнього», після закінчення якої відбудеться представлення рекомендацій зі стійкого розвитку бібліотечних інновацій.

 

версія для друку