українська російська англійська
В Одесі проходить Четвертий Одеський міжнародний кінофестиваль
15.07.2013 | 10:27
Одеська ОДА

В Одеському національному академічному театрі опери і балету відбулось урочисте відкриття 4-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який проходить за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука.

Вітання від Президента України Віктора Януковича з відкриттям кінофесту передав Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, який перебував із робочою поїздкою в Одеській області.

У свою чергу керівник області Едуард Матвійчук привітав мешканців Південної Пальміри та гостей міста із визначною культурною подією.

«Одеса - це культурна столиця України. В Одеській області та Одесі проходить більше 1000 різного роду культурних заходів, починаючи з невеликого свята у районі до ось такого великого Одеського міжнародного кінофестивалю. Я вдячний організаторам і висловлюю впевненість у тому, що фестиваль буде ще довго жити, залучаючи ще більшу кількість людей», - зазначив Едуард Матвійчук.

Голова Одеської облдержадміністрації під бурхливі овації гостей кінофестивалю вручив нагороду «Золотий Дюк» легендарному сербському режисерові та почесному гостю Еміру Кустуріці за внесок у кіномистецтво.

 Своєю чергою Емір Кустуріца подякував за увагу та розповів, що його першою іноземною книгою стали розповіді одеського Ісаака Бабеля, а його  улюблений режисер німого кіно – Олександр Довженко.

Глядачам 4-го міжнародного кінофестивалю були представлені члени міжнародного журі і фільми конкурсних програм.

Кінофестиваль проходить з 12 липня по 20 липня 2013 року.

 

 

версія для друку