українська російська англійська
На Прикарпатті через Регіональний фонд підтримки підприємництва профінансовано за півроку 5 проектів
15.07.2013 | 11:14
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОДА

За півріччя поточного року через Регіональний фонд підтримки підприємництва в Івано-Франківській області профінансовано 5 проектів на суму 620 тис. грн.

Впродовж 2010 - 2012 рр. Регіональний фонд підтримки підприємництва в області профінансував 30 бізнес-проектів на Прикарпатті на суму 3,6 млн. грн. Щорічно з обласного бюджету Івано-Франківщини  на цю мету виділяється 1,5 млн. грн.

Зокрема, державне підприємство "Івано-Франківський обласний молодіжний центр праці" та молодіжний громадський центр "Еталон» на базі Івано-Франківського бізнес-інкубатора  реалізують підприємницький проект "Студентська бізнес-студія".

"Студентська бізнес-студія» - це заняття з бізнес-проектування, бізнес-консультування, підготовка та участь у молодіжних конкурсах підприємницьких ініціатив, презентація та захист студентських бізнес-проектів, надання особистого бізнес-майданчика для успішного започаткування справи тощо.

Довідково

Ринкова інфраструктура в Івано-Франківській області  – це 18 бізнес-центрів, 3 бізнес-інкубатори, Регіональний фонд підтримки підприєм¬ництва та 6 його відокремлених підрозділів, 1 технопарк, 2 лізингові центри, 25 кредитних спілок. 

 

 

 

 

версія для друку