українська російська англійська
Едуард Ставицький провів засідання оперативного штабу з будівництва Дністровської ГАЕС
15.07.2013 | 11:24
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

13 липня в рамках робочої поїздки до Чернівецької області Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький оглянув верхню водойму Дністровської ГАЕС, шахти гідроагрегатів №2 та №3, працюючий гідроагрегат №1, головний щит управління, а також провів засідання оперативного штабу з будівництва Дністровської ГАЕС. 

«Будівництво Дністровської ГАЕС є одним із найбільш капіталоємних інфраструктурних об’єктів України, як за масштабами будівельних робіт, так і за обсягами фінансування. Крім цього, реалізація проекту яскраво демонструє рівень технологій, які може сьогодні запропонувати наша держава», - заявив Едуард Ставицький.

Під час засідання Міністр зазначив, що передбачається завершення будівництва першої черги Дністровської ГАЕС у складі трьох гідроагрегатів з введенням в експлуатацію гідроагрегату № 2 у 2014 році та гідроагрегату № 3 у 2015 році. Загальна потужність трьох гідроагрегатів Дністровської ГАЕС становитиме 972 МВт.

«Міністерство енергетики та вугільної промисловості України готове і надалі докладати максимальних зусиль для завершення будівництва станції та забезпечення фінансування у повному обсязі. Компанія «Укргідроенерго» зробить все можливе, аби виконати це завдання своєчасно, а Україна отримає додаткові потужності в енергетиці», - запевнив Едуард Ставицький.

 

 

версія для друку