українська російська англійська
У Криму адресну допомогу отримують майже 156 тисяч сімей з дітьми
16.07.2013 | 11:50
Рада міністрів АР Крим

У рамках виконання соціальних ініціатив Президента України в Криму адресну допомогу отримують майже 156 тисяч сімей з дітьми, більше 6 тисяч малозабезпечених сімей, більше 13 тисяч інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів.

У I півріччі на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей з Державного бюджету України спрямовано близько 886 млн. грн. Це на 156 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Усі види допомоги виплачені в повному об’ємі.

У поточному році на виплату державної соціальної допомоги на 550 дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення 181 батькам – вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях спрямовано майже 10 млн. грн.

Допомога з догляду за інвалідами 1 або 2 групи внаслідок психічного розладу призначена 1649 особам. У 2013 році компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, що потребують постійного догляду, призначена 3152 особам на суму 2,5 млн. грн. за рахунок міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету місцевим бюджетам і із коштів місцевих бюджетів. У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року кількість одержувачів компенсації збільшилася на 48осіб.

 

 

версія для друку