українська російська англійська
Геннадій Темник: За перше півріччя в Україні введено в експлуатацію 376 об'єктів-довгобудів
16.07.2013 | 12:37
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

За результатами першого півріччя в Україні введено в експлуатацію 376 об’єктів-довгобудів. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник. За його словами, питання завершення будівництва так званих довгобудів перебувають під особистим контролем Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

На початку березня Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул у Сімферополі провів всеукраїнську нараду щодо вирішення проблемних питань довгобудів. Тоді він поставив завдання Міністерству спільно з регіонами активізувати роботу щодо прискорення введення в експлуатацію таких об’єктів і не допустити збільшення довгобудів, ввести в кожному регіоні систему ефективного планування, жорстко контролювати використання коштів щодо об'єктів, які будуються.

«Результат – за перше півріччя введено в експлуатацію 376 довгобудів. Найбільше введено в експлуатацію житлових об’єктів – 102, решту - об’єкти газо-тепло-енергопостачання, закладів освіти, охорони здоров’я», - констатував Геннадій Темник.

Лідерами з введення в експлуатацію колишніх довгобудів є на сьогодні Донецька (48), Харківська (44), Миколаївська (31) та Сумська (22) області.

Нагадаємо, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з  органами виконавчої влади  було проведено інвентаризацію недобудов у країні станом на 1 січня 2013 року. Загальна кількість недобудов в Україні становить понад 16 тис. об’єктів,  з яких потребують добудови понад 9 тисяч. 

версія для друку