українська російська англійська
Кожен 15-й українець є підприємцем, - Д.Ворона
16.07.2013 | 15:14
Прес-служба Державної реєстраційної служби

В Україні зареєстровано понад 3 мільйони фізичних осіб-підприємців. Таким чином майже кожен 15-й українець є підприємцем. Про це сказав Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

«Сьогодні у нашій державі налічується понад 3 мільйони фізичних осіб-підприємців. За останні півроку ми спостерігаємо збільшення кількості бажаючих започаткувати власний бізнес – на кожні 10 тис. населення зареєстровано 663 фізичні особи-підприємці. Тобто, ми можемо говорити, що кожен 15 українець сьогодні є підприємцем», - зазначив Дмитро Ворона.

Голова Укрдержреєстру також додав, що найбільша кількість фізичних осіб-підприємців зареєстрована на Донеччині – понад 252 тис. Найменша, за словами голови відомства, - у Севастополі (понад 26 тис.) та у Кіровоградській області (45 тис).

Нагадаємо, з 1 липня 2013 року функції з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передані до Державної реєстраційної служби України.

«За результатами двох перших тижнів липня, тобто двох перших тижнів виконання Державною реєстраційною службою України повноважень з реєстрації бізнесу, нами було проведено понад 65 тис. реєстраційних дій, у тому числі — зареєстровано 2 029 юридичних осіб та 7 235 фізичних осіб-підприємців. На сьогодні практично всі реєстратори забезпечені робочими місцями, печатками, електронними ключами доступу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Реєстрація проходить у штатному режимі. Тобто ми можемо говорити, що по країні Міністерством юстиції та Укрдержреєстром спільно з органами місцевої влади забезпечено безперервність державної реєстрації суб’єктів господарської діяльності у встановлені законодавством терміни», - сказав Дмитро Ворона.

 

версія для друку