українська російська англійська
Уряд розгляне питання здешевлення послуг агропідприємств
16.07.2013 | 16:42
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Найближчим часом Кабінет Міністрів України розгляне питання здешевлення послуг, які надають підприємства інфраструктури зернового ринку. На такий крок Уряд може піти у разі, якщо в країні будуть штучно завищуватися ціни. Про це під час робочої поїздки до Полтавської області повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«У Кабміні відбудеться нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова. На ній ми розглянемо, скільки коштів витрачають аграрії на послуги, пов’язані із зерновою логістикою. І якщо десь є завищення ціни, до роботи долучиться Антимонопольний комітет. А Уряд, своєю чергою, готовий піти на тимчасове зниження вартості послуг, які надають підприємства інфраструктури зернового ринку», − зазначив Міністр.

Микола Присяжнюк також наголосив, що наразі сільгоспвиробники активно експортують зернові, тому підняття ціни на логістичні послуги неприйнятне. Загалом, за його словами, у цьому маркетинговому році на зовнішні ринки буде поставлено до 27 мільйонів тонн зерна.

версія для друку