українська російська англійська
Аграрії намолотили близько 20 мільйонів тонн ранніх зернових
16.07.2013 | 17:17
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Вітчизняні аграрії вже зібрали близько 20 мільйонів тонн ранніх зернових і зернобобових. Загалом цього року в Україні буде намолочено рекордний обсяг ранніх зернових – 31-32 мільйона тонн. Таких результатів сільгоспвиробники досягнуть, у тому числі, і завдяки використанню високоякісного насіння. Про це сьогодні під час робочої поїздки до Полтавської області повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«На сьогодні аграрії зібрали близько 70% ранніх зернових і зернобобових культур. Тобто, вже намолочено близько 20 мільйонів тонн. Загалом же планується зібрати близько 31-32 мільйонів тонн ранніх зернових культур, що стане рекордним обсягом за роки незалежності», − повідомив Микола Присяжнюк.

Міністр також зазначив, що такий високий урожай буде зібрано завдяки використанню високопродуктивного насіння.

«Аграрії вже розуміють, що технології та насіння − це основні складові високого врожаю. Тенденція до збільшення використання насіння елітних і суперелітних сортів зростає. А на українському ринку широко представлені міжнародні насіннєві компанії, які пропонують аграріям високоякісне та адаптоване насіння», − підсумував очільник відомства.

 

версія для друку