українська російська англійська
Вузи України та Росії, які навчають фахівців-будівельників, підписали угоду про співпрацю
16.07.2013 | 19:29
Прес-служба Міністерства освіти і науки

16 липня 2013 року була підписана Угода про співробітництво між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Федеральним автономним освітнім закладом додаткової професійної освіти «Державною академією підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів для будівництва та житлово-комунального комплексу» (Російська Федерація).

Після підписання відбулася презентація нового міжнародного освітнього проекту та прес-конференція за участю ректорів вищих навчальних закладівчленів Міжнародної Асоціації Будівельних вищих навчальних закладів країн СНД.

Після підписання угоди у рамках співпраці з КНУБА та Державної академії підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Міністерства регіонального розвитку РФ вітчизняні фахівці будівельної галузі отримали можливість на території України проходити підвищення кваліфікації та атестацію за програмами, затребуваними в російському будівельному комплексі. Наразі це є обов’язковою умовою для отримання допуску до проведення робіт на території Російської Федерації у сфері будівництва, реконструкції, капітального ремонту, підготовки проектної документації та в області інженерних вишукувань (згідно з Містобудівним кодексом Російської Федерації). Державна академія є головною організацією Держбудівництва Росії, яка проводить підвищення кваліфікації та перепідготовку працівників будівельної галузі та ЖКК.

Підвищення кваліфікації українських фахівців відбуватиметься на базі Інституту післядипломної освіти КНУБА з використання сучасних дистанційних форм навчання.

версія для друку