українська російська англійська
У Сочі прийнято рішення про створення українсько-російського СП з виробництва "Руслана", - Ю. Бойко
17.07.2013 | 09:13
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Одним із важливих результатів українсько-російської зустрічі на рівні прем’єрів двох країн, яка пройшла 12 липня 2013 р. у м. Сочі, стало досягнення домовленості щодо створення спільного підприємства з виробництва літака Ан-124 «Руслан».

Про це в інтерв’ю 5 каналу розповів Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«Було прийнято рішення про створення спільного підприємства з будівництва літака Ан-124 «Руслан», це найбільший літак у світі. Ми отримали доручення від прем’єр-міністрів обох країн про підписання установчих документів вже у вересні на засіданні українсько-російського Комітету з питань економічного співробітництва», - сказав Юрій Бойко.

Він наголосив, що Ан-124 є унікальним літаком, співпраця над яким дасть поштовх подальшому розвитку українсько-російського співробітництва в авіаційній галузі.

«Дуже важливо, щоб ми мали позитивний досвід створення спільного підприємства і спільного виробництва. Ан-124 - це унікальний літак, який має дуже великий потенціал у всіх галузях світової економіки. Тому ми впевнені, що і ми, і наші російські партнери успішно над ним співпрацюватимемо. І це буде тим позитивним прикладом, на базі якого наша співпраця розвиватиметься і надалі», - підкреслив Юрій Бойко.

 

версія для друку