українська російська англійська
В Сочі обговорено питання, які розгляне Комітет з економічного співробітництва, - Юрій Бойко
17.07.2013 | 09:54
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Зустріч української та російської делегацій на чолі з прем’єр-міністрами двох країн 12 липня 2013 р. у Сочі стала важливим підготовчим етапом для проведення засідання міжурядового Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної Комісії.

Про це в інтерв’ю 5 каналу розповів Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«Це була підготовча зустріч перед проведенням засідання Комітету з економічного співробітництва, яке відбудеться у вересні цього року і буде проводитися на рівні прем’єрів обох країн. У той же час, ця зустріч мала дійсно велике значення у прикладному плані, тому що були розглянуті конкретні пропозиції, конкретні напрями нашого співробітництва», - зазначив Юрій Бойко.

Він підкреслив, що головними питаннями, які розглядатимуться на засіданні Комітету восени, стануть питання торговельно-економічних відносин України та Росії.

«Безумовно, будуть розглядатися питання торговельно-економічного співробітництва. Будуть прийняті рішення і формалізовано декілька спільних проектів, як, наприклад, в авіації, в космічній сфері, в агропромисловому комплексі, в енергетиці. В тому числі, будуть розглядатися і ті питання, які сьогодні заважають розвивати наші відносини, я маю на увазі торгівельні обмеження», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Коментуючи перебіг зустрічі у Сочі Юрій Бойко також зазначив, що вона пройшла у щирому і відвертому руслі.

«Був щирий, відвертий діалог. І що дуже важливо, що ми задекларували свої пропозиції, які врешті-решт приведуть до збільшення робочих місць у нашій країні. Це головна наша мета - ми хочемо збільшити робочі місця в Україні, зберегти і збільшити потенціал наших відносин з партнерами, розвивати наші торговельні відносини», - підкреслив Юрій Бойко.

 

версія для друку