українська російська англійська
С. Арбузов: У цьому році аграрії зберуть на 10 млн. тонн зерна більше, ніж у минулому
17.07.2013 | 10:45
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

У цьому році аграрії зберуть один із найбільших врожаїв за роки незалежності. За попередніми даними регіонів, планується намолотити близько 54 мільйонів тонн зерна, що на 10 мільйонів більше, ніж минулого року. Також наразі йде робота над виходом українського збіжжя на нові ринки збуту. Про це сьогодні у вступному слові на засіданні Кабінету Міністрів повідомив Перший віце-прем’єр-міністр.Cергій Арбузов.

«У цьому році Україна готується до рекордних обсягів збору зернових. За прогнозами та даними регіонів, урожай буде майже на 10 мільйонів тонн більший, ніж минулого року. Також іде активна робота для виходу вітчизняного збіжжя на нові ринки збуту», - зазначив Сергій Арбузов.

Перший віце-прем’єр-міністр також повідомив, що на сьогодні аграрії вже.зібрали понад 20 мільйонів тонн ранніх зернових.

«З полів вже зібрано дві третини ранніх зернових, або понад 20 мільйонів тонн. Таких показників було досягнуто завдяки високій врожайності, яка цього року на 7 центнерів з гектара більше, ніж минулого», - зауважив Сергій Арбузов.

Він також підкреслив, що сільгоспвиробники мають бути забезпечені доступною сучасною технікою. Для цього необхідно реалізувати програми щодо спільної зборки комбайнів з міжнародними компаніями. У результаті, у 2014 році кількість техніки, зокрема зернозбиральної, збільшиться до 75 тисяч.

 

версія для друку