українська російська англійська
Наступного тижня відбудеться перше засідання "антирейдерської" комісії, - Сергій Арбузов
17.07.2013 | 11:35
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Проведення першого засідання Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств заплановано на наступному тижні. Про це повідомив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов під час засідання Уряду, що проходить під його головуванням 17 липня 2013 р.

«Нам потрібно зробити так, щоб кожен інвестор перебував під опікою Уряду. Більше того, кожен інвестор повинен бачити в українській владі не фактор ризику, а стратегічного партнера. Для цього потрібен постійний, прямий діалог з інвесторами», - заявив Сергій Арбузов.

Крім того, Перший віце-прем'єр-міністр вважає відкритий діалог з бізнесом важливим аспектом підвищення іміджу та інвестиційної привабливості України. «Нам потрібно більше спілкуватися з діловими колами - як українськими, так і закордонними. Минулого тижня ми зустрілися з представниками Exxon-Mobil, які високо оцінюють потенціал розробки вуглеводнів у Чорному морі і готові застосовувати передову міжнародну практику у своїй діяльності у нашій країні», - додав він.

Сергій Арбузов також звернув увагу, що на цьому тижні запланована зустріч з Європейською бізнес-асоціацією: «На ній будемо не стільки говорити, скільки слухати. Не виключаю, що порушені інвесторами питання прозвучать на наступному засіданні Кабінету Міністрів, а також на першому засіданні Міжвідомчої комісії».

 

версія для друку