українська російська англійська
18 липня - прес-конференція щодо підсумків заходів, присвячених розвитку транспортної галузі
17.07.2013 | 14:25
Прес-служба Міністерства інфраструктури

18 липня 2013 року о 14.00 у приміщенні зали очікування на центральному залізничному вокзалі Києва відбудеться прес-конференція щодо  завершення циклу заходів, проведених за ініціативою Проекту Європейського Союзу «Підтримка впровадження Транспортної Стратегії України» по усій території України.

З 2008 року в рамках партнерства фахівці ЄС та Міністерства інфраструктури України розробляли «Транспортну стратегію України на період до 2020», яка затверджена розпорядженням Уряду в жовтні 2010 року та визначила основні цілі, принципи та пріоритети розвитку транспортної галузі України.

Упродовж 2012-2013 років за ініціативи Проекту ПТС по Україні було проведено низку заходів, присвячених розвитку української транспортної галузі, підсумки яких і планується підбити на прес-конференції.

Зокрема, прес-конференція завершить демонстрацію фотовиставки, що здійснила мандрівку залізничними вокзалами Дніпропетровська, Донецька, Одеси, Харкова, Львова, Запоріжжя та Києва, представляючи кожен вид транспорту та акцентуючи увагу на найважливіших у транспортній системі об’єктах.

Також будуть представлені результати проведеного циклу публічних лекцій на тему «Впровадження Транспортної стратегії України на період до 2020 року» та конкурсу творів студентів транспортних вищих навчальних закладів на тему майбутнього транспортної галузі України. На прес-конференції фіналісти конкурсу студентських творів поділяться своїми враженнями про участь у ньому, а переможниця розповість про подорож до Брюсселю та екскурсію будівлею Європарламенту, яка і була головним призом. Представники Європейського Союзу в Україні урочисто нагородять фіналістів конкурсу дипломами.

Учасники прес-конференції: представники Європейського Союзу Ендрю Разбаш (голова операційного відділу) та Юрате Юодснукіте (координатор транспортних проектів), заступник директора Департаменту координації політики розвитку інфраструктури та туризму Міністерства інфраструктури України Костянтин Савченко, представники «Укрзалізниці», працівники проекту ПТС Бернард Семерія (керівник проекту), Алла Новікова (доктор економічних наук, член Транспортної академії України) та Ірина Саідова (експерт щодо питань зв’язків з громадськістю та висвітлення заходів), керівництво транспортних вищих навчальних закладів Києва Оксана Ільєнко (Національний авіаційний університет) та Олександр Зорька (Академія водного транспорту), представник Національного транспортного університету, переможці конкурсу студентських творів, представники ЗМІ.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті: www.transport-ukraine.eu

за телефоном: 044 492 9203

e-mail: irina.saidova@cscl.biz

 

версія для друку