українська російська англійська
Держфінінспекція за І півріччя відшкодувала втрат держави майже на 763 млн. грн.
18.07.2013 | 10:44
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом першого півріччя 2013 року органи Держфінінспекції України забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів держави на суму 762,8 млн. грн. Значну частину зі них становлять відшкодування втрат, які були виявлені у попередні роки (335,3 млн. грн.).

Сума відшкодованих втрат складається з коштів, які за результатом контрольних дій надійшли до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств (231,8 млн. грн.), а також із відшкодувань і поновлень незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів (531 млн. грн.).

Загалом же протягом звітного періоду державні фінансові інспектори перевірили понад 3,3 тис. підприємств, установ і організацій.

За результатами проведених за звітний період контрольних заходів стан фінансово-бюджетної дисципліни в державі покращився: зменшилася питома вага підприємств, установ та організацій, які допустили порушення, та обсяги допущених об’єктами контролю фінансових порушень. Зокрема, питома вага втрат відносно до охоплених контролем ресурсів становить менше ніж 0,5 %. У січні-червні минулого року цей показник був майже 1,2 %.

Довідково

Протягом 2012 року органи Держфінінспекції України забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму 1,9 млрд. грн. Упродовж 2012 року фінансові інспектори перевірили понад 8,9 тис. підприємств, установ і організацій.

 

версія для друку