українська російська англійська
Кадровий потенціал "Кадетського корпусу" буде збільшено
18.07.2013 | 14:00
Прес-служба Міністерства освіти і науки

17 липня Кабінетом Міністрів на засіданні схвалено проект Указу Президента «Про внесення змін до Указу Президента України від 25 жовтня 2007 року № 1020», що стосується кадрового забезпечення Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

Проект зазначеного Указу Президента України розроблено на виконання Указу Глави держави від 31 серпня 2010 року № 888 «Про державну гімназію-інтернат із посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 302 «Про заходи, пов’язані із створенням державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». 

Державна гімназія-інтернат – єдиний в країні багатопрофільний загальноосвітній навчальний заклад інтернатного типу з посиленою військово-фізичною підготовкою з 5 по 11 клас. Запропоновані зміни до Указу Президента  забезпечать формування в учнів  не тільки первинних військових знань  й навичок, а й поглиблене вивчення предметів хіміко-біологічного, фізико-математичного, гуманітарного циклів, здобуття практичного досвіду за інженерно-конструкторськими спеціальностями військового спрямування.

Навчання та виховання в гімназії сприятиме подальшому вступу і навчанню випускників у відповідних вищих навчальних закладах, свідомому вибору військових професій та державної служби. Однак виконання поставлених завдань потребує відповідного кадрового забезпечення військовослужбовцями.

Указом Президента буде внесено зміни до Переліку посад, що можуть бути заміщені військовослужбовцями Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення в державних органах, установах і організаціях, та граничних військових звань за цими посадами, затвердженого Указом Президента України від 25 жовтня 2007 року № 1020, шляхом включення до зазначеного Переліку Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», що забезпечить заклад фахівцями з військових професій.

 

 

 

версія для друку